Haberler
Web Sayfamız Yenilendi
Erdalİlhan.com web sitesi yeni arayüzüyle yayında. - 05.02.2010


Nakliye
Nakliye sektörüne ilk adım attığımız zamanlardan bu yana göstermiş olduğumuz gelişmenin en büyük anahtarı deneyimiyle uzmanlaşmış kadromuzun müşterisinin ihtiyaçlarını çok iyi anlaması ve çözüm üretmekte hiç zaman kaybetmemesidir. Biliyoruz ki bizim başarımız sizin başarınızdır bu nedenle müşterilerimize en doğru lojistik çözümleri sunmak için servisimizin temeline kalite ve güveni koyuyoruz. Hızla gelişen dünyanın müşteri ihtiyaçları da her geçen gün aynı hızda değişim göstermektedir, değişen nakliye ihtiyaçlarınıza cevap bulmak bizim işimiz.

»  Hakkımızda

Nakliye sektörüne ilk adım attığımız zamanlardan bu yana göstermiş olduğumuz gelişmenin en büyük anahtarı deneyimiyle uzmanlaşmış kadromuzun müşterisinin ihtiyaçlarını çok iyi anlaması ve çözüm üretmekte hiç zaman kaybetmemesidir.

Erdal İlhan Nakliyat kendine ait geniş araç filosu ve gelişmiş araç takip sistemi ile müşterilerine kusursuz hizmet sağlamaktadır.

Biliyoruz ki bizim başarımız sizin başarınızdır bu nedenle müşterilerimize en doğru lojistik çözümleri sunmak için servisimizin temeline kalite ve güveni koyuyoruz.

Erdal İlhan Nakliyat 30 yılı aşkın tecrübesiyle nakliye sürecinin her aşamasında müşterilerine gereken profesyonel yardımı sağlamaktadır.

Uzun yıllardır sektörde etkin rol oynamanın firmamıza kazandırdığı bir diğer avantaj ise geniş bir acente ağına sahip olmamızdır. Titizlikle oluşturduğumuz acente ağımız sayesinde bugün hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmetimizi dünyanın her noktasına ulaştırıyoruz.

Istanbul
 
London
 
Moscow
 
New York
 
Tokyo
İletişim   Telif Hakkı ® erdalilhan.com.tr